ایمنی و آرامش خاطر برای شما

ایمنی و آرامش خاطر برای شما

ردیاب برای  کسب و کار و یا استفاده شخصی؟ مهم نیست برای چه منظوری تهیه کرده اید، مهم این است که در هر دو صورت می تواند ضروری باشد، و گاهی اوقات حتی میتواند زندگی ها را نجات دهد. والدین همواره نگران ایمنی کودک خود هستند. در حال حاضر راحت ترین راه این است که فرزند شما در همه جا توسط یک ردیاب GPS محافظت شود. ردیاب های کودک به اندازه کافی کوچک و بسیار مقرون به صرفه هستند به طوری که هیچ دلیلی وجود ندارد که والدین نتوانند این آرامش را داشته باشند که بتوانند فرزند خود را بلافاصله در هر موقعیتی ببینند. مهم نیست که آنها کجا هستند، شما می توانید فرزندان خود را با یک ردیاب GPS محافظت کنید.

ردیاب شخصی به اندازه ای کوچک هستند که به راحتی در جیب، کیف، کوله پشتی، صندلی های خودرو و غیره پنهان شوند. علاوه بر این، آنها دارای یک دکمه SOS هستند، به این معنی که فرزند شما می تواند در سفرهای مدرسه، تعطیلات و گشت و گذارها از آن استفاده کند. مکان های رفت و آمد فرزند خود را هر زمانی که با آنها نیستید بررسی نمایید.

داشتن یک ردیاب کودک باعث شده است که، بسیاری از خانواده ها و والدین توانایی بیشتری برای اطمینان از امنیت فرزند خود داشته باشند. اخیرا ردیاب های Ultra Mini GPS به بازار آمده اند. این ردیاب ها سطح امنیتی بیشتری در اختیار کودک قرار میدهد. این مینی ردیاب ها را می توان در لباس آنها پنهان کرد.

عمر باتری این ردیاب ها ۱۵-۲۰ روز است.و می توان آنها را با استفاده از ویژگی شارژ هدایت شده از طریق لباس شارژ کرد. اگر چه مدلهای مختلفی از ردیاب GPS کوچک در بازار وجود دارد، اما اندازه کوچک معمولا به معنای داشتن سازگاری، کیفیت، قدرت باتری یا عملکرد بهتر نیست.

با یک گیرنده جی پی اس شخصی، شما می توانید، فقط با تلفن همراه خود، فورا فرزند خود را پیدا کنید. توانایی مانیتورینگ و کنترل ردیاب GPS از طریق تلفن همراه در جامعه مدرن امروزی، ضروری است. اگر دستگاه های مختلف ردیابی دارید، می توانید آنها را در یک زمان در تلفن همراه خود مشاهده کنید. مهم نیست گوشی شما Apple یا Android باشد. مهم این است که پنل ردیاب، بر روی تمام گوشی ها قابل استفاده است. به روز رسانی های مداوم برنامه، قابلیت های ردیابی GPS شما دائما بهبود می بخشد. ردیاب های GPS در سراسر جهان کار می کند. اگر شما در خارج از کشور هستید، می توانید از طریق تلفن خود ، دستگاه خود را، هر کجای جهان است مشاهده کنید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیـدترین محصولات

ارتباط از طریق واتساپ