بهترین و کوچکترین گیرنده های GPS

۲۱-۵

بهترین و کوچکترین گیرنده های GPS

بهترین و کوچکترین گیرنده های GPS

ردیاب های جی پی اس، علاوه بر ایمنی فوق العاده، یکی از دقیق ترین ها در نشان دادن مکان شما می باشند. اگر شما در خانه خود تنها باشید، فقط کافیست تا دکمه SOS را فشار دهید تا بلافاصله متن یا ایمیلی به ۳ عضو مختلف خانواده شما ارسال شود.

استفاده از ردیاب های جی پی اس، روز به روز بیشتر و گسترده تر و متنوع تر می شود.

ردیاب ها باید شامل موارد زیر باشند:

به اندازه کافی کوچک باشد که در جیب، کیف، کیف های دستی، کمربند، کت و شلوار و غیره قابل استفاده باشند.

دسترسی به پنل نقشه ؛ به شما اجازه دهد موقعیت عزیزانتان را در سطح جهانی در هر لحظه ببینید! شما اگر در خارج از کشور هستید، می توانید از طریق تلفن خود وارد شوید و دستگاه خود را از هر کجای جهان که هست، نظارت کنید.

قابلیت استفاده بر روی گوشی همراه. هنگامی که شما به رایانه خود دسترسی ندارید، به راحتی بتوانید ایمن بودن عزیزانتان را کنترل کنید.

مکان یاب فوری وهشدار سرعت.

عمر باتری بالا، برای چنین دستگاه کوچک باور نکردنی است.

اگر چه ردیاب GPS کوچک مختلفی در طول سالها، وارد بازار شده اند، اما آنها به اندازه کوچک، سازگاری همراه با کیفیت، قدرت باتری بالا، عملکرد بهتر و یا همه موارد فوق ( کوچک، اما قدرتمند ) نیاز داشتند. یک نمونه برجسته از این توانایی ها، در آینده نه چندان دور، نثل جدید ردیاب هایی شخصی است که، این امکانات را می دهند که بدون پورت شارژ به راحتی از راه دور، توسط یک ماتریس برق متمرکز، آنها را شارژ کنید. یعنی به شما اجازه می دهد که دستگاه خود را در حالی که در لباس، کیف دستی و چمدان و غیره پنهان شده است؛ شارژ کنید.

این امر به ویژه هنگامی که شما از این دستگاه ها، به عنوان یک ردیاب شخصی برای محافظت از افراد آسیب پذیر استفاده می کنید بسیار مهم است. این روش ساده تر شارژ می تواند یک ویژگی حیاتی برای زمانی باشد که شما نیاز به ردیابی یک فرد که دچار آلزایمر است، دارید. این آیتم می تواند به طور ایمن به یک ژاکت، کلاه، جیب، کیسه و غیره وصل شود، که باعث کاهش احتمال گم شدن و یا دورانداخته شدن آن می شود.

به روز رسانی های مداوم اپلیکیشن ها  Apple و Android  ، قابلیت های ردیابی GPS شما را دائما بهبود می بخشد. اگر از چندین دستگاه ردیاب  مختلف استفاده میکنید، می توانید همه آنها را در یک زمان در تلفن همراه خود مشاهده کنید.

ما در حال حاضر افتخار می کنیم که در تلاش مستمر برای اطلاع رسانی، آخرین نسخه ها و پیشرفت ها را در بازارهای ردیاب GPS، به شما عزیزان هستیم.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت