حلقه هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

۲۱-۲

حلقه هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

حلقه هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

تا به حال مقالات متفاوتی راجع به فواید ردیاب جی پی اس مطالعه کرده اید که در آن درباره فایده های ردیاب خودرو، ردیاب کالا و انواع ردیاب حیوانات و انسانها گفته شده است اما امروز به شما نوعی متفاوت از ردیاب را شرح می دهیم . حلقه هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس به نوعی یک تحول عالی در زمینه ردیاب جی پی اس می باشد و در واقع بهترین نوع ردیاب تناسب اندام می باشد که به شما امکان ورزش بیشتر و مطلع بودن از داده هایی چون میزان ضربان قلب و میزان مسافت طی شده و انواع فعالیت های ورزشی را می دهد.

این حلقه هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس که توسط کمپانی Motiv در نمایشگاه CES 2017  از آن رونمایی شده است دقیقا کارها و فعالیت های ردیاب فیت بیت را انجام می دهد با این تفاوت که این کوچکترین ردیاب می باشد که با استفاده از آن می توانید تمام اطلاعات مربوط به میزان مسافت طی شده و میزان ضربان قلب خود را مشاهده کنید. در واقع این نوع حلقه مجهز به یک نوع سنسور ضربان قلب می باشد که میزان گام های طی شده شما را بررسی می کند و سازنندگان این نوع ردیاب می گویند که باتری این حلقه از نوع پوسته تیتانیومی می باشد تا در زمان بر دست داشتن این حلقه شما احساس سنگینی نکنید و در دو رنگ خاکستری و رزگلد این حلقه موجود می باشد.

می توان گفت که جی پی اس جزیی جدایی ناپذیر از دنیای امروز می باشد به طوری که انواع ردیاب خودرو و ردیاب شخصی را امروز شاهد هستیم این نوع ردیاب ها که یک نوع گام شمار محسوب می شوند به شما یک نوع انگیزه می دهند که با فهمیدن میزان سلامت خود و اطلاع از میزان فعالیت های ورزشی و میزان مسافت پیموده شده به ورزش کردن بیشتر راغب شوید.

باید به این نکته توجه داشته باشید به دلیل اندازه کوچک این نوع ردیاب مسلما شما برای مطلع شدن از اطلاعاتی چون میزان ضربان قلب، مسافت طی شده و میزان کالری سوزانده شده باید اپلیکیشن را روی گوشی موبایل یا تبلت خود نصب کنید و از آنجا این اطلاعات را مشاهده کنید زیرا این حلقه دارای صفحه نمایشگر نمی باشد و حتی برای شارژ آن از یک داک شارژ مغناطیسی استفاده می شود که میتوان آن را به درگاه های USB  متصل کرد.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت