خصوصیاتی که ردیاب های GPS حیوانات خانگی باید داشته باشند

۳۱-۵

خصوصیاتی که ردیاب های GPS حیوانات خانگی باید داشته باشند

خصوصیاتی که ردیاب های GPS حیوانات خانگی باید داشته باشند

به عنوان صاحبان حیوانات خانگی، ما همه می خواهیم حیوانات خانگی ما تا آنجا که ممکن است قادر به لذت بردن از محیط خارج از منزل باشند اما ما همچنین می دانیم که حفاظت از آن ها چقدر مهم است. راه اندازی یک منطقه ایمن در اطراف خانه یا باغ شما به معنی این است که هنگامی که سگ شما خانه را ترک کرد، بلافاصله هشداری از طریق گوشی خود را دریافت خواهید کرد.

شما می توانید هر تعداد محدوده، به صورت سریع و ساده، به عنوان مناطق ایمن به هر شکل و اندازه و عنوانی که دوست دارید، تعریف نمایید. همچنین شما می تواند به جای مناطق ایمن، مناطق خطر را ایجاد کنید، به طوری که اگر حیوان خانگی شما وارد آن منطقه شد شما مطلع شوید. این مناطق ممکن است یک استخر یا برکه باشد، که حیوان خانگی شما می تواند در آنجا غرق شود.

همه ما به خوبی می دانیم که این نوع ردیاب ها باید کاملا ضد آب باشند. چون حیوانات به راحتی میتوانند وارد آب شوند و اگر دستگاه ۱۰۰٪ WATERPROOF نباشد عملا کارایی نخواهد داشت. دستگاه باید کاملا بدون پورت خارجی مهر و موم شده باشد.

یک ردیاب GPS حیوانات خانگی باید عمر باتری طولانی داشته باشد.(این به این معنی است که شما لزوما مجبورنباشد مداوم، ردیاب را از گردن حیوان باز کنید تا شارژ شود.)

نشان دادن الگوهای مکان های که حیوان شما معمولا در آنجا به سر میبرد برای شما بسیار مفید خواهد بود. مشاهده یک گزارش کامل و دقیق به شما کمک میکند، اگر یک زمان حیوان خانگی شما بدون ردیاب خود، محل زندگی را ترک کرد، شما به راحتی قادر خواهید بود از طریق الگوهای مکانی که قبلا ثبت شده است محل آن را حدس بزنید.

برای گربه ها، این می تواند به شما کمک کند عادات غذا خوردن و شکار آنها را کنترل کنید.

این ردیاب ها به طور خاص بر روی قلاده ای که برای حیوان خانگی شما طراحی شده است قرار می گیرد.به طوری که کوچکترین گربه ها و بزرگترین سگ ها هم حتی متوجه دستگاه نمی شوند.

در نهایت یک راه حل ساده و موثر وجود دارد که به شما کمک می کند، اطمینان حاصل کنید، که شما همیشه می دانید، سگ و گربه محبوب شما الان در چه وضعیتی است. با خریداری ردیاب های GPS  حیوان خانگی و تصمیم این که این دستگاه بهترین و ایمن ترین، برای دوست کوچک شما خواهد بود.

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت