ردیاب جی پی اس شخصی

۱۸-۵

ردیاب جی پی اس شخصی

ردیاب جی پی اس شخصی

ردیاب جی پی اس شخصی

امروزه بیشتر مردم از ردیاب های GPS برای کمک به بستگان سالخورده، کودکان و همچنین کارگران و کارمندانشان استفاده می نمایند. بسته به نوع استفاده، دغدغه های مختلفی نیز وجود دارد که عنوان می کنند، استفاده از ردیاب می تواند بر حقوق و آزادی فرد تاثیر بگذارد. با این حال، هنگامی که اطلاعات بیشتری ارائه می شود، ثابت می شود که کاملا برعکس آن صادق است. استفاده از ردیاب GPS شخصی، آزادی بیشتری برای کسانی که قبل از این به خاطر ایمنی، آزادی نداشتند را فراهم می کند.

۲  نوع ردیاب شخصی وجود دارد. ردیاب GPS زنده و ردیاب های متنی.

ردیاب GPS زنده، گزارش لحظه به لحظه را از طریق پنل نقشه هر ۵ ثانیه ارائه می دهد. اگر شما دارای کارکنانی هستید که باید به طور مداوم برای ایمنی و کارایی، آن ها را نظارت کنید بسیار کارآمد است. علاوه بر این، در پنل نقشه، شما یک سابقه کامل، از تمام سفرهای، به صورت ثبت شده خواهید داشت. برای حفظ امنیت بیشتر، ردیاب های زنده سریع ترین وسیله برای رسیدن به فرد مورد نظر است. فقط با دنبال کردن مسیری که رفته، از روی پنل نقشه، بر روی گوشی خود. معمولا این نوع ردیاب ها دارای یک دکمه SOS است، که بلافاصله از طریق یک پیام متنی و یا ایمیل، هر زمانی که فرد مورد نظر آن را فشار می دهد، به شما هشدار می دهد.

شما همچنین می توانید یک محدوده جغرافیایی در اطراف خانه، بیمارستان، مدرسه یا هر مکان جغرافیایی دیگری، تنظیم کنید. این مناطق برای ایمنی بیشتر است، به این معنی که، وقتی فردی از منطقه مشخص شده خارج شد، به شما هشدار داده شود.

ردیاب شخصی برای افراد سالمند و افرادی که از آلزایمر رنج می برند و نیاز به توجه خاص دارند بسیار مناسب است. عملکرد یک ردیاب متنی کاملا ساده است. هزینه بالای هم ندارد. یعنی هر زمان که نیاز به دانستن موقعیت مکانی دارید، فقط قیمت یک پیام متنی را می دهید. در حالی که هیچ گونه وسیله ای درد و رنج یک فردی که آلزایمردارد را کم نخواهد کرد، ولی حداقل این توانایی ردیابی به صورت روزمره می تواند، کمی زندگی را برای آنها ساده تر و لذت بخش تر نمایید، به صورتی که می تواندعنصر آزادی را برای آنها حفظ کند. برای استفاده از ردیاب،شما نیاز به کامپیوتر ندارید. فقط یک تلفن هوشمند کافیست. این ردیاب ها می تواند به ۳ گوشی تلفن همراه به صورت همزمان وصل شوند و برای حفاظت بیشتراین اجازه می دهد تا چندین نفر مسیر را مشاهده نمایند.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت