منطقه ایمن اطراف ردیاب های GPS

۲۹-۵

منطقه ایمن اطراف ردیاب های GPS

منطقه ایمن اطراف ردیاب های GPS

همانطور که می دانیم، ردیاب های GPS به طور باورنکردنی مفید و اغلب ابزار حیاتی، در کمک به بهبود زندگی مردم برای استفاده حرفه ای و شخصی تبدیل شده اند. اما علاوه بر مزایای آشکار آن، مانند استفاده آسان، اینکه بتوانید یک خودرو یا فرد را به صورت زنده ردیابی کنید بسیار سودمند است.

ردیاب  های GPS ما به موفقیت های بزرگی در نظارت بر کارگران و کمک به ایمنی افراد، فرزندان و خویشاوندان، دست یافته است. یک ردیاب GPS شخصی می تواند ایمنی خانواده را تضمین کند و نگرانی عمومی را، از زندگی به تنهایی نسل سالخورده را کاهش دهد.

تنظیم یک منطقه ایمن در اطراف خانه به این معنی است که هنگامی که یک فرد آنجا را ترک کنند، یک هشدار دریافت خواهید کرد. اگر در مدت زمانی معین بازنگشت، شما قادر خواهید بود که دقیقا همان جایی که او قرار دارد را از طریق پنل نقشه تلفن همراه خود، مشاهده کنید. توانایی راه اندازی نرده های جغرافیایی (به عنوان مناطق ایمن، چند ضلعی) یک عملکرد کلیدی در نظارت بر افراد و اموال، در هر لحظه است.

این توانایی ها، یک درک روانشناختی بهتر، از فعالیت روزانه کارکنان و همچنین کمک به هماهنگی و بررسی وسایل نقلیه و افراد را فراهم می کند.استفاده از ردیاب می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در زمان زندگی، با توجه به ویژگی ایمنی بیشتر داشته باشد.

حصار جغرافیایی یک حصار مجازی در اطراف یک مکان خاص است که پس از آنکه ردیاب شما وارد مرز آن منطقه مجازی می شود، یک پیام فوری (یا SMS و  یا ایمیل) به شما ارسال می کند. شما می توانید هر تعداد از نرده های جغرافیایی که شما در پنل نقشه خود نیاز دارید، تنظیم کنید. که همه آنها ها می توانند، در هر زمان، توسط شما ویرایش و اصلاح شوند.

 

اگر در یک پنل چندین ردیاب داشته باشید، می توانید انتخاب کنید که کدام یک از آنها را در حال حاضر برای پیگری نیاز دارید. از آنجا که طیف متنوعی از ردیاب های جی پی اس برای استفاده وجود دارند، هر فرد یا شرکت با توجه به اهداف خود میتوانند از آنها استفاده کند.

وسایل نقلیه، ماشین آلات کارخانه و ماشین آلات ساخت و ساز، جزء دارایی های آسیب پذیر هر شرکتی است و در طول شب ممکن بدون نگهبان باشد، تنظیم کردن حصار محوطه ای ، به شما این امکان را می دهد که حرکت بدون مجوز آن را تشخیص بدهید. برای مثال، هنگام خروج از سایت ساختمانی، برای ماشین آلات ساخت و ساز شما می توانید منطقه ای را در اطراف سایت تنظیم کنید. اگر دستگاه از این منطقه خارج شود، بلافاصله هشدار دریافت خواهید کرد. و به شما این اجازه را می دهد تا اقدام فوری، با دسترسی کامل به مسیر ردیابی آن، انجام دهید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت