چرا ردیاب برای کسب و کار من مورد نیاز است؟

۲۷-۵

چرا ردیاب برای کسب و کار من مورد نیاز است؟

چرا ردیاب برای کسب و کار من مورد نیاز است؟

امروزه شاهد تقاضای زیادی برای استفاده از GPS در وسایل نقلیه برای کسب و کار در تمامی صنایع وجود دارد. با توجه به بزرگی سازمان شما ممکن است، در هر زمانی، چندین راننده و وسایل نقلیه در جاده ها در حال حرکت باشند. داشتن توانایی دقیق نظارت و هماهنگ کردن آنها می تواند بسیار دشوار باشد و وقت و پول زمان زیادی از شما بگیرد.

استفاده از ردیاب خودرو GPS به عنوان یک ابزار کاربردی، روز به روز در حال افزایش است. با وجود طیف وسیعی از ردیاب ها، از ردیاب های سیمی خودرو، تا ردیاب های مغناطیسی و حتی ردیاب شخصی برای راننده، برای نظارت هم در داخل و هم خارج از وسیله نقلیه؛ به این معنی است که ردیاب دستگاهی خواهد بود که کار شما را با هزینه کمتر، ساده تر و کارآمدتر انجام می دهد.

اگر شما یک ناوگان وسیله نقلیه ای با هر اندازه و تعداد دارید و می خواهید به طور مداوم و روزانه آنها را نظارت کنید، به ردیاب سیمی برای شما بهترین گزینه است. این ردیاب ها غیر قابل دیده شدن هستند و رانندگان، فقط می دانند که ردیاب نصب شده است و از جای آن بی خبر هستند. ردیاب های سیمی به سادگی از منبع باتری وسایل نقلیه تغذیه می شود، بنابراین نیاز به شارژ نخواهد داشت.

همچنین در این دستگاه ها باتری با عمر ۷ روزه نیز وجود دارد، چنانچه، خودرو شما چندین روز روشن نشود، وجود این باتری شما را قادر می سازد تا به راحتی وسیله نقلیه را ردیابی و پیدا کنید. این برای شرکت های تحویل بسیار اهمیت دارد. برای استفاده در صنایع بازرگانی و خدمات بازیابی کنار جاده ای و غیره. نظارت بر آنها اینگونه است که می توانید اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما جایی هستند که باید باشند.

شرکت های تاکسی سالهاست که سیستم GPS را به کار می گیرند. شما همچنین می توانید از این سیستم، برای اثبات اختلاف در مسیر اختصاص داده شده به  کارکنان استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که، درست عمل می کنند. دستگاه های مغناطیسی در عرض چند ثانیه به وسیله نقلیه متصل می شوند. این به شما اجازه می دهد که هر هر روز وسیله نقلیه که استفاده می کنید را تغییر دهید.

در شرایطی که مثلا نیاز به نظارت یک عضو از کارکنان دارید و او نیز هر روز از این خودرو استفاده نمیکند، بسیار کارآمد می باشد. از آنجا که این دستگاه ها بسیار کوچک هستند مانند میکرو مغناطیسی، می توان آنها را به هر وسیله ای متصل کرد.

بسیاری از شرکت های ساختمانی برای حفاظت از تجهیزات ساخت و ساز در طول شب، زمانی که اقلام در محل با امنیت پایین باقی می ماند، استفاده می کنند.

از این ردیاب ها در توزیع برگه ها، جزوات، مجلات و نشریه ها بسیار موثر هستند، زیرا می توان مطمئن شد که توزیع کنندگان واقعا به درب منازل میروند یا نه. شما حتی می توانید دستگاه های ردیاب مغناطیسی خودرو را به عنوان یک ردیاب شخصی استفاده کنید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت