کدام ردیاب مناسب خودرو شماست؟

۲۳-۵

کدام ردیاب مناسب خودرو شماست؟

کدام ردیاب مناسب خودرو شماست؟

ردیاب خودرو هرگز در دسترس و ضروری تر از زمان فعلی نبوده است. در سال های اخیر، خرید و استفاده از ردیاب های GPS برای خودروها بسیار بیشتر شده است، به طوری که آنها بخشی از زندگی روزمره مدرن شده اند.

۲ نوع ردیاب وجود دارد: ردیاب سیمی و ردیاب مغناطیسی

قیمت ارزان و استفاده راحت از این دستگاه ها باعث شده که طرفداران بسیاری بین افراد شخصی و صاحبان کسب و کارها پیدا کنند. داشتن این حس جدید دانش و کنترل، در کسب و کار شما که قبلا غیرقابل دسترسی بود، کمک کرده است تا جریان کاری شرکت ها بهبود پیدا کند. بنابراین، برای هر شرکتی با ناوگان وسیعی از وسایل نقلیه، جی پی اس دیگر به عنوان هزینه، دیده نمی شود، بلکه به صورت سرمایه گذاری مشاهده می شود.

ردیاب های مغناطیسی به شما اجازه می دهند تا ردیاب را به راحتی از وسیله نقلیه جدا کنید و روی وسایله نقلیه دیگر نصب کنید. اگر شما دارای چند وسایله نقلیه هستند، و نیازی به نظارت بر همه آنها در یک زمان نیست، یا خودرو خود را به فروش رسانده اید، می توانید از این مدل ردیاب ها استفاده نمایید.

ردیابی های سیمی در مواقعی استفاده میشوند که به مدت طولانی تری می خواهند از وسیله نقلیه استفاده نمایند. با این حال، حتی زمانی که وسیله نقلیه را فروختید، می توانید ردیاب خودرو سیمی را جدا کرده و دوباره نصب کنید. صرف نظر ازنوع ردیاب GPS که شما انتخاب می کنید، همه آنها قابلیت های ردیابی مشابهی را ارائه می دهند. در هر دو نوع، شما می توانید خودرو مورد نظرتان را در فواصل زمانی هر ۵-۱۰ ثانیه یک بار پیگیری نمایید.

شما می توانید بوسیله پنل نقشه منحصر به فرد و شخصی خود از لپ تاپ و گوشی هوشمند خود، یک گزارش دقیق و تاریخچه کامل از سفرهای خود دسترسی داشته باشید. در اغلب موارد  که دزدان اقدام به سرقت مینماید در اولین مرحله میخواهند ردیاب ماشین را از کار بیندازند. احتمالا شما خوشحال خواهید شد که بدانید که بسیاری از ردیاب های GPS دارای هشدار حرکت هستند. هنگامی که وسیله نقلیه ایستاده است و کسی تلاش می کند ردیاب را جدا کند، بلافاصله هشداری به صورت پیام های متنی، دریافت خواهید کرد. این بدان معنی است که، اگر یک دزد خودرو یک وسیله نقلیه را چک کند و یک ردیاب خودرو مغناطیسی را شناسایی کند، معمولا از سرقت آن خودرو منصرف میشوند. پس حضور یک ردیاب به عنوان یک عامل بازدارنده بسیار کارآمد عمل می کند.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت