کمک به حفاظت از رانندگان جدید و نوجوان

۲۲-۵

کمک به حفاظت از رانندگان جدید و نوجوان

کمک به حفاظت از رانندگان جدید و نوجوان

به نظر می رسد یک دلیل بزرگ برای خرید گیرنده های GPS جی پی اس یا همان ردیاب خودرو به عنوان یک وسیله ایمنی برای رانندگان نوجوان خود در خانواده است. برخلاف نگرانی اولیه و مشابه استفاده از Tracker های شخصی، ایده قرار دادن یک ردیاب بر روی ماشین، به عنوان راهی برای محدود کردن آزادی انسانها نیست، بلکه آزادی آنها را افزایش می دهد. توانایی دیدن و ارزیابی الگوهای رانندگی و رفتار راننده جوان شما معمولا آرامش خاطر است که اجازه می دهد تا والدین آزادی و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. یک پنجم مرگ و میر در جاده ها، نتیجه رانندگی افراد زیر سن ۲۴ سال است. علاوه بر این، خطر مرگ نوجوانان در یک تصادف اتومبیل هنگامی که با دوست خود در ماشین هستند، دو برابر می شود.

ردیاب خودرو اجازه می دهد تا والدین در استفاده از وسایل نقلیه توسط نوجوانان خود نظارت کنند. بدون نقض اعتماد، می توانید سرعت و فاصله ای را که راننده جوان را ببینید.

استفاده از ردیاب برای فرزندانتان که تازه رانندگی را شروع کرده اند، میتواند فرصتی مناسب برای اثبات خود، به عنوان رانندگان مسئول در چشم پدر و مادر خود، مورد استقبال واقع شود و والدین با داشتن حس کنترل می توانند کمی راحت تر باشند، زمانی که فرزندانشان در سفر به سر می برند.

به طور کلی، یک ردیاب خودرو، به عنوان یک وسیله ضد سرقت کامل برای هر وسیله نقلیه ای عمل می کند. شما قادر به راه اندازی نرده های Geo و سنسورهای حرکتی هستید تا اطمینان حاصل شود که هر گونه حرکت غیر مجاز خودرو به شما هشدار داده شود.

شما می توانید به گزارش تاریخچه کامل از برنامه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.

شما قادر خواهید بود روزی را که میخواهید انتخاب کنید، روی تاریخ کلیک کنید و سپس سفری را که نیاز دارید بازبینی کنید.

انواع ردیاب خودرو وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اگر از خودرو به صورت دائم استفاده میک نید، می توانید یک ردیاب سیمی برای خودرو خود انتخاب کنید که باتری از وسیله نقلیه خارج می شود. این به این معنی است که هرگز نیازی به شارژ ندارد و می تواند تمام وقت در خودرو بماند.

مزیت استفاده از ردیاب های جی پی اس مغناطیسی این است که به شما انعطاف پذیری برای نصب کردن و جدا کردن آن در ثانیه میدهد.

بنابراین، اگر شما چندین وسیله نقلیه دارید که در زمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرید، می توانید یک ردیاب خریداری کنید و آن را در زمان لازم به خودرو دیگر انتقال دهید.( به عنوان مثال، اگر شما یک کاروان یا یک تریلر دارید که مدام از آن استفاده نمی کنید، می توانید ردیاب خود را از روی آن بردارید و آن را در خودروی دیگری بگذارید.)

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت