گیرنده و ردیاب های چمدان

۲۸-۵

گیرنده و ردیاب های چمدان

گیرنده و ردیاب های چمدان

یکی از موارد استفاده از ردیاب های شخصی معمولا درمدارس، دانشگاه ها و گروه های آموزشی برای سفرهای مدرسه، سفرهای خارج از شهر و کشور، سفرهای ورزشی و غیره می باشد. به عنوان پدر و مادر، می دانیم که، همیشه  ترس و نگرانی برای ایمنی فرزندانمان با ماست. با این حال، ردیاب یک واقعیت بسیار هیجان انگیز برای حفاظت، ایمنی از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان است. اگر فرزندان جوانی دارید که می خواهند با دوستانشان به تعطیلات بروند، یک ردیاب شخصی برای ایمنی و آرامش ذهن شما ضروری است.

با تبدیل شدن سفرها به فعالیت های معمول و همچنین افزایش تعداد مسافران تنها، یک دستگاه ایمنی دقیق مانند ردیاب های شخصی می تواند زندگی افراد را نجات دهند. همچنین ردیاب ها یک راه خوب برای ثبت مسیر سفر نیز می باشد. شما می توانید به معنای واقعی کلمه مکان دقیق و گزارش تاریخچه خود را در سراسر جهان در نقشه مشاهده نمایید. ما با گیرنده های چمدان، سفرهای خود را آسان تر و راحت تر می کنید. ما می خواهیم ترس و ناراحتی از گم شدن یا دزدیده شدن چمدان را به حداقل برسانیم. خصوصا در دوره های خاص، مثل تعطیلات نوروز که بسیاری از مردم با هدایای گران قیمت و پر از عشق و احساس سفر می کنند

متاسفانه در سفر های هوایی همیشه استرس این را داریم که چمدان های ما گم نشوند.

می توان گفت که مسافرت در عین حالی که میتواند بهترین خاطره را برای شما بسازد میتواند به بزرگترین  کابوس شما هم تبدیل شود. پس از یک پرواز طولانی و خسته کننده، شما در نهایت به مقصد می رسید، و درست در زمانی که می خواهید در هتل خود، کنار ساحل استراحت کنید، متوجه می شوید که چمدانتان اشتباه شده است. احتمالا شخص دیگری اشتباها آن را برداشته است. سالانه ۲۱.۸ میلیون چمدان در زمان مقرر به دست مسافران نمی رسد، این یک واقعیت ناراحت کننده بزرگ برای بسیاری از مسافران است.

بسیاری از خطوط هوایی سیاست فوق العاده ای در مورد چمدان های گمشده خود دارند و بابت هر چمدانی که به موقع به دستتان نرسد، هزینه ای اضافی به شما بازپرداخت می کنند. با این حال، اگر عروسی شما روز جمعه باشد و لباس عروسی شما در روز شنبه پیدا شود، ممکن است خیلی دیر باشد. واقعیت این است که اندازه و تنوع این دستگاه ها، باعث شده در بیش از ۱۸۰ کشور قابل استفاده باشند. عملکرد aGPS باعث افزایش کارایی سیگنال آنها، به عنوان یک دستگاه ایده آل برای قرار دادن در داخل چمدان، در هنگام استفاده از خطوط هوایی در سراسر جهان شده است.

این GPS ها یکی از دقیق ترین و با دوام ترین ردیاب های موجود هستند؛ و با توانایی استفاده چندگانه طراحی شده اند. به این معنی که هنگامی که شما به مقصد خود رسیدید، می توانید آنها را به عنوان یک دستگاه ردیاب شخصی نیز استفاده کنید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت